Wiadomości Branżowe

W Proama foteliki objęte AC

W Proama foteliki do przewozu dzieci, są traktowane jako integralna część wyposażenia auta, i tak jak inne elementy wyposażenia standardowego i dodatkowego są objęte pełną ochroną ubezpieczeniową w ramach ubezpieczeń autocasco.Pasy bezpieczeństwa, które stanowią dziś standardowe wyposażenie wszystkich samochodów, zostały zaprojektowane z myślą o
Teaser

W Proama foteliki do przewozu dzieci, są traktowane jako integralna część wyposażenia auta, i tak jak inne elementy wyposażenia standardowego i dodatkowego są objęte pełną ochroną ubezpieczeniową w ramach ubezpieczeń autocasco.

Pasy bezpieczeństwa, które stanowią dziś standardowe wyposażenie wszystkich samochodów, zostały zaprojektowane z myślą o dorosłych pasażerach, z pominięciem specyficznych wymagań stawianych przez najmłodszych. W przypadku przewozu dzieci, z pomocą przychodzą wprowadzone na rynek w latach sześćdziesiątych, foteliki, które dzięki zaleceniom lekarzy oraz ekspertów bezpieczeństwa ruchu drogowego są obecnie powszechnie stosowane przez większość odpowiedzialnych uczestników ruchu. Ponadto, obowiązek ich stosowania do przewozu dzieci jest uregulowany prawnie.

- Fotelik to nie tylko niezwykle istotny element bezpieczeństwa ale również niezwykle kosztowna część wyposażenia auta. Utrata lub konieczność wymiany fotelika, np. ze względu na uszkodzenia powstałe w czasie stłuczki, mogą poważnie zachwiać naszym domowym budżetem. Nie ulega wątpliwości, że najlepszym sposobem zabezpieczenia się przed taką stratą, jest odpowiednia polisa ubezpieczeniowa. Niestety nie wszystkie dostępne na rynku ubezpieczenia autocasco gwarantują wypłatę odszkodowania w przypadku utraty lub zniszczenia fotelika ? wyjaśnia Łukasz Kuryłowicz, kierownik ds. produktów komunikacyjnych w Proama.

W Proama fotelik do przewozu dzieci, jest traktowany jako integralna część wyposażenia auta, i tak jak inne elementy wyposażenia standardowego i dodatkowego jest objęty pełną ochroną w ramach ubezpieczenia autocasco.

- Wydatek związany z odpowiednią ochroną ubezpieczeniową nie uchroni nas przed wypadkiem, ale przynajmniej ochroni przed stratami finansowymi związanymi z koniecznością naprawy auta jak i wymiany fotelika na nowy ? dodaje Łukasz Kuryłowicz.

W Proama ubezpieczenie autocasco oferowane jest w 3 wariantach, różniących się między sobą przede wszystkim sposobem likwidacji szkody: Casco ASO, Casco Komfortowy i Casco Optymalny. Klient może również sam określić wartość swojego udziału w szkodzie (franszyzy redukcyjnej) na poziomie 0 zł, 500 zł, 1 tys. zł lub 2 tys. zł. Autocasco w Proama jest przygotowane w modelu all-risk, co oznacza, że ochroną objęte są szkody, będące następstwem wszelkich zdarzeń losowych (wyjątkiem są zdarzenia opisane w katalogu wyłączeń). Dzięki temu klient otrzymuje szeroki zakres ubezpieczenia, nawet w przypadku wystąpienia sytuacji trudnych do przewidzenia, w tym, ryzyko uszkodzenia lub zniszczenia fotelika.

A to już wiesz?  Nieuczciwa promocja psuje rynek wyrobów budowlanych. Klienci mogą mieć problemy np. z uzyskaniem odszkodowania po pożarze domu [DEPESZA]
Źródło Proama. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy