Wiadomości Branżowe

W sezonie chorobowym pożyczka z rocznym pakietem medycznym gratis

Od 1 października do 4 listopada 2014 r. wszyscy nowi klienci firmy Provident, którzy zdecydują się na wzięcie pożyczki w wysokości minimum 1000 zł otrzymają prawo do skorzystania z rocznego pakietu medycznego.Promocja obejmuje zarówno osoby, które zdecydują się na umowę z

Od 1 października do 4 listopada 2014 r. wszyscy nowi klienci firmy Provident, którzy zdecydują się na wzięcie pożyczki w wysokości minimum 1000 zł otrzymają prawo do skorzystania z rocznego pakietu medycznego.

Promocja obejmuje zarówno osoby, które zdecydują się na umowę z opcją obsługi spłat w domu lub uiszczania ich przelewem, jak i tych korzystających z oferty pożyczki konsolidacyjnej.

Ze specjalnej oferty ubezpieczenia medycznego gratis mogli do tej pory skorzystać tylko seniorzy. Przez najbliższy miesiąc chcemy sprawdzić zainteresowanie taką ofertą wśród szerszej grupy klientów. Wychodzimy z założenia, że możliwość skorzystania z natychmiastowej, bezpłatnej pomocy medycznej w przypadku nagłego zachorowania albo nieszczęśliwego wypadku będzie równie ciekawą propozycją dla osób młodych ? mówi Tomasz Pietruszewski z Provident Polska S.A.

Pakiet pokrywa świadczenia na wypadek nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku. Jego zakres obejmuje m.in. pobyt w szpitalu oraz usługi medyczne takie jak nielimitowany dostęp do informacji medycznej, wizytę u lekarza pierwszego kontaktu, specjalisty lub rehabilitanta. Ponadto osoby korzystające z promocji będą mogły liczyć na transport do placówki ochrony zdrowia lub wizytę domową fizjoterapeuty lub pielęgniarki, a także dostarczenie leków do miejsca pobytu wraz z ich refundacją do kwoty 200 zł.

Zbliża się sezon grypy, a zachorowań jest coraz więcej. Według danych Państwowego Zakładu Higieny ubiegły rok był na przykład pod tym względem rekordowy. W razie nagłego zachorowania, czyli również grypy czy przeziębienia, właściciel pakietu będzie mógł skorzystać m.in. z prywatnej wizyty lekarza, bez konieczności stania w kolejce. Dowieziemy też leki, a wtedy klientowi dodatkowo będzie przysługiwać refundacja ich kosztów do 200 zł. Gdy z kolei przyjdzie zima, może częściej dochodzić do nieszczęśliwych wypadków. Jeśli zdarzą się groźne, wymagające hospitalizacji, wypłacimy klientowi 50 zł za każdy dzień pobytu w szpitalu. (wyłączając 2 pierwsze dni), nawet kwotę 9000 zł ? mówi Izabela Ławecka, przedstawicielka firmy AXA.

Promocja będzie trwała od 1 października 2014 r. do 4 listopada 2014 roku włącznie. Więcej informacji na temat oferty specjalnej można uzyskać dzwoniąc na infolinię pod numer 600 400 600 lub odwiedzając stronę internetową firmy Provident Polska.


dostarczył infoWire.pl
Źródło Provident Polska SA. Dostarczył
A to już wiesz?  Generali OFE ? struktura aktywów na dzień 31 maja 2013 r.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy