Wiadomości Branżowe

Węgierski OTP Bank wprowadza pierwszy w Europie portfel cyfrowy zintegrowany z usługą MasterPass?

MasterCard i węgierski OTP Bank ogłosiły wprowadzenie OTPay ? pierwszego w Europie elektronicznego portfela korzystającego z rozwiązania MasterPass?. Aplikacja ta jest dostosowana do specyficznych potrzeb klienta OTPay, czyniąc korzystanie z kart płatniczych w Internecie łatwiejszym i wygodniejszym dla posiadaczy kart. OTPay oferuje konsumentom nowy sposób płacenia przez Internet, jak też możliwość opłacania rachunków, zasilania telefonów i wykonywania transakcji pomiędzy użytkownikami.

Aplikacja mobilna OTPay zostanie udostępniona nie tylko klientom OTP Banku, ale również posiadaczom rachunków w innych bankach na Węgrzech. Umożliwi ona robienie zakupów i dokonywanie płatności u ponad 30 tys. sprzedawców e-commerce akceptujących MasterPass? na całym świecie. Aplikacja została opracowana przez węgierską grupę spółek Cellum, dostarczającą rozwiązania w zakresie płatności mobilnych między innymi w ramach standardu MasterCard? Mobile na Węgrzech.

Aplikacja OTPay, umożliwia zarejestrowanie w niej kilku kart płatniczych, w tym MasterCard, Maestro i innych marek. Posiadacze kart mogą wykorzystywać swoje urządzenie mobilne do zarządzania transakcjami. Podczas obsługi dane karty są podawane automatycznie, a dodatkowo można wybrać również inne istotne informacje, takie jak adres dostawy. Po tym etapie posiadacz karty jest kierowany z powrotem na stronę sprzedawcy w celu finalizacji zamówienia. Potwierdzenie płatności jest generowane automatycznie.

 

O MasterCard Worldwide

MasterCard (NYSE:MA), www.mastercard.com, jest firmą technologiczną działającą w globalnym obszarze płatności. Obsługujemy najszybszą światową sieć przetwarzania płatności, łączącą konsumentów, instytucje finansowe, punkty handlowo-usługowe, rządy i przedsiębiorstwa w ponad 210 krajach i terytoriach. Produkty i rozwiązania MasterCard ułatwiają codzienne funkcjonowanie działalności handlowej, takiej jak zakupy, podróże, prowadzenie firmy i zarządzanie finansami. Sprawiają, że są one bezpieczniejsze i sprawniejsze dla każdego użytkownika. Śledź nas na Twitterze @MasterCardNews, przyłącz się do dyskusji na Cashless Pioneers Blog oraz zapisz się, aby otrzymywać najnowszy biuletyn od Engagement Bureau.

 

Źródło MasterCard. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy