Europa

Wiosenna akcja promocyjna firmy DCB

Firma DCB – ekspert w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów – rozpoczęła w marcu kolejną akcję promocyjną “Wiosenne Słoneczne Pieniądze”. Najnowsza propozycja spółki to 7 pakietów

Firma DCB – ekspert w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów – rozpoczęła w marcu kolejną akcję promocyjną “Wiosenne Słoneczne Pieniądze”. Najnowsza propozycja spółki to 7 pakietów na zakup lampy kasjerskiej DeCoBa oraz szkoleń z walut złoty i euro w atrakcyjnej ofercie cenowej. Akcja potrwa do końca czerwca 2011 roku. Aktualna oferta promocyjna skierowana jest głównie do sklepów oraz sieci handlowych, które mogą podnieść kwalifikacje swoich kasjerów w zakresie wykrywania fałszywych banknotów przed zbliżającym się okresem intensywnych zakupów wielkanocnych.

Wiosenne pakiety spółki DCB obejmują 7 propozycji na zakup profesjonalnych szkoleń z walut złoty i euro oraz nowoczesnej lampy kasjerskiej. Eksperci firmy proponują następujące pakiety szkoleń z waluty PLN:
Pakiet I: 1 sztuka lampy kasjerskiej + 1 sztuka lupy kasjerskiej + 4 osoby na szkolenie PLN (koszt: 1216 zł netto)
Pakiet II: 1 sztuka lampy kasjerskiej + 1 sztuka lupy kasjerskiej + 5 osób na szkolenie PLN (koszt: 1371 zł netto)
Pakiet III: 1 sztuka lampy kasjerskiej + 1 sztuka lupy kasjerskiej + 6 osób na szkolenie PLN (koszt: 1496 zł netto)
Pakiet IV: 1 sztuka lampy kasjerskiej + 1 sztuka lupy kasjerskiej + 7 osób na szkolenie PLN (koszt: 1631 zł netto)
Pakiet V: 1 sztuka lampy kasjerskiej + 1 sztuka lupy kasjerskiej + 8 osób na szkolenie PLN (koszt: 1736 zł netto)
Pakiet VI: 1 sztuka lampy kasjerskiej + 1 sztuka lupy kasjerskiej + 9 osób na szkolenie PLN (koszt: 1786 zł netto)
Pakiet VII: 1 sztuka lampy kasjerskiej + 1 sztuka lupy kasjerskiej + 10 osób na szkolenie PLN (koszt: 1816 zł netto)
W ramach wiosennej promocji firma DCB oferuje także siedem pakietów szkoleń z waluty euro:
Pakiet I: 1 sztuka lampy kasjerskiej + 1 sztuka lupy kasjerskiej + 4 osoby na szkolenie EUR (koszt: 1096 zł netto)
Pakiet II: 1 sztuka lampy kasjerskiej + 1 sztuka lupy kasjerskiej + 5 osób na szkolenie EUR (koszt: 1221 zł netto)
Pakiet III: 1 sztuka lampy kasjerskiej + 1 sztuka lupy kasjerskiej + 6 osób na szkolenie EUR (koszt: 1316 zł netto)
Pakiet IV: 1 sztuka lampy kasjerskiej + 1 sztuka lupy kasjerskiej + 7 osób na szkolenie EUR (koszt: 1421 zł netto)
Pakiet V: 1 sztuka lampy kasjerskiej + 1 sztuka lupy kasjerskiej + 8 osób na szkolenie EUR (koszt: 1496 zł netto)
Pakiet VI: 1 sztuka lampy kasjerskiej + 1 sztuka lupy kasjerskiej + 9 osób na szkolenie PLN (koszt: 1516 zł netto)
Pakiet VII: 1 sztuka lampy kasjerskiej + 1 sztuka lupy kasjerskiej + 10 osób na szkolenie PLN (koszt: 1616 zł netto)
Pracodawcy mogą przeszkolić większą liczbę swoich pracowników, niż ta, która jest wskazana w pakiecie. Koszt kolejnego uczestnika szkolenia z waluty złoty wynosi 145 zł netto, a z euro ? 125 zł. Cena dodatkowej lampy wynosi 440zł netto, a lupy 20 zł netto.
?Wiosenna promocja jest skierowana przede wszystkim do sklepów i sieci handlowych. Uważamy, że obecna pora roku to odpowiedni czas na przeszkolenie kasjerów w zakresie wykrywania falsyfikatów. Nasza promocja obowiązuje jeszcze przed Wielkanocą, kiedy to panuje w sklepach wzmożony ruch, a do kas może trafić bardzo duża liczba fałszywek. Udział kasjerów w szkoleniu pozwoli im nabyć nowe umiejętności i wiedzę potrzebną do szybkiego i pewnego wyłapywania falsyfikatów. Dzięki temu przedsiębiorstwa zmniejszą straty związane z przyjęciem do kas podrobionych banknotów. Serdecznie zachęcam do skorzystania z naszych atrakcyjnych pakietów? ? mówi Sylwester Salach, prezes firmy DCB.
Wiosenne pakiety w atrakcyjnych cenach obowiązują do 30 czerwca 2011 roku. Wszystkie szkolenia odbędą się w siedzibie klienta i zostaną zrealizowane do 29 lipca 2011 roku.
Informacje o firmie:
Firma DCB S.A. jest ekspertem w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów. Udziałowcami spółki są: Remedium – Doradcy Finansowi Sp. z o.o., fundusz inwestycyjny BIO-MED Investors SA z Wrocławia oraz inwestor prywatny Sylwester Salach. Przedsiębiorstwo jest wyłącznym dystrybutorem lampy kasjerskiej DeCoBa 1085. Urządzenie cechuje bardzo wysoki współczynnik wykrywalności fałszywych banknotów i papierów wartościowych. DCB prowadzi również szkolenia dla banków i firm handlowych w tym zakresie.
Firma intensywnie rozwija się i buduje sieci dystrybucji i sprzedaży swoich produktów na terenie całej Polski. Plany rozwojowe spółki przewidują debiut na rynku alternatywnym New Connect w 2011 roku. Do głównych założeń inwestycyjnych spółki należą przede wszystkim dynamiczny rozwój działalności, zdobywanie nowych klientów oraz pozyskiwanie nowych źródeł finansowania.
W marcu 2010 roku firma DCB otrzymała nagrodę ?Innowacja Handlu? w kategorii Ochrona i Systemy Zabezpieczeń dla innowacyjnej lampy kasjerskiej DeCoBa 1085. W kwietniu 2010 roku spółka została również wyróżniona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich dla najlepszego produktu prezentowanego podczas Międzynarodowej Wystawy Zabezpieczeń Securex 2010. W styczniu 2011 spółka została uhonorowana prestiżowym Certyfikatem Polish Product w kategorii Firma Roku 2011.
www.decoba.pl

Z: http://www.pressoffice.pl/finanse,t631628991?more=898531690

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy