Wiadomości Branżowe

Zmiany w ofercie kredytowej dla przedsiębiorców w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski wprowadził zmiany w ofercie kredytowej dla przedsiębiorców. Teraz klienci z tego segmentu mogą skorzystać z wyższej kwoty pożyczki bez zabezpieczenia oraz wyższego limitu karty kredytowej. Nowa oferta obowiązuje od 17 listopada br. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, bank podwyższył maksymalną kwotę pożyczki gotówkowej bez zabezpieczenia do 250 tys. zł oraz maksymalny limit karty kredytowej do 50 tys. zł. Kredyty udzielane są bez zbędnych formalności – bank nie wymaga przedstawienia biznesplanów ani faktur. Klienci mogą złożyć wniosek zarówno w oddziale banku, jak i za pośrednictwem bankowości elektronicznej ING BankOnLine.  Zwiększenie dostępnych kwot bez zabezpieczenia to kolejna pozytywna zmiana w ofercie kredytowej dla przedsiębiorców wdrożona przez bank w tym roku. Klienci otrzymali m.in. możliwość skorzystania z linii kredytowej już od początku prowadzenia działalności, a profesjonaliści (np. kancelarie adwokackie, gabinety lekarskie) z pożyczki bez zabezpieczenia do 350 tys. zł. Dodatkowo do końca roku 2014 przedsiębiorcy, którzy otworzą rachunek firmowy w ING, mogą skorzystać ze specjalnej oferty linii kredytowej bez

ING Bank Śląski wprowadził zmiany w ofercie kredytowej dla przedsiębiorców. Teraz klienci z tego segmentu mogą skorzystać z wyższej kwoty pożyczki bez zabezpieczenia oraz wyższego limitu karty kredytowej. Nowa oferta obowiązuje od 17 listopada br.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, bank podwyższył maksymalną kwotę pożyczki gotówkowej bez zabezpieczenia do 250 tys. zł oraz maksymalny limit karty kredytowej do 50 tys. zł. Kredyty udzielane są bez zbędnych formalności ? bank nie wymaga przedstawienia biznesplanów ani faktur. Klienci mogą złożyć wniosek zarówno w oddziale banku, jak i za pośrednictwem bankowości elektronicznej ING BankOnLine.  

Zwiększenie dostępnych kwot bez zabezpieczenia to kolejna pozytywna zmiana w ofercie kredytowej dla przedsiębiorców wdrożona przez bank w tym roku. Klienci otrzymali m.in. możliwość skorzystania z linii kredytowej już od początku prowadzenia działalności, a profesjonaliści (np. kancelarie adwokackie, gabinety lekarskie) z pożyczki bez zabezpieczenia do 350 tys. zł. Dodatkowo do końca roku 2014 przedsiębiorcy, którzy otworzą rachunek firmowy w ING, mogą skorzystać ze specjalnej oferty linii kredytowej bez prowizji za uruchomienie.

Więcej informacji na temat linii kredytowej dla przedsiębiorców na www.ingbank.pl


dostarczył infoWire.pl
Źródło ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Dostarczył
A to już wiesz?  mBank rozdaje e-booki przez NFC

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy